Студія бального танцю

3-9 років

Спортивно – бальні танці – це унікальне поєднання мистецтва та спорту. Мистецтво – це вміння представити себе перед аудиторією, естетика спілкування в парі, красива постава та правильна хода.

Арт Школа

4-11 років

В унікальній атмосфері творчості вихованці “ЕКОЛЕНДу” створюють свої шедеври. Діти занурюються у світ просторової уяви, набувають основ сприйняття кольору, освоюють різні техніки і способи живопису.

Deutsch club

5-7 років

Діти, які вивчали другу мову змалечку, мають перевагу в подальшому: вони вже набули знання, не докладаючи істотних зусиль, в них сформувалося позитивне відношення до вивчення іноземної мови, і вони готові до подальшого вдосконалення.

English Club

3-10 років

Ми вивчаємо англійську мову з 4 років. Наші креативні педагоги перетворюють навчання в задоволення та гру і гарантують швидкий результат. Для впевненості організовуємо тестування міжнародного рівня.

Шахи

6-9 років

Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? На це є багато причин: по-перше, у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; по-друге, як і тіло, мозок все ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше.

Оздоровча гімнастика

3-10 років

Рух – це життя. Фізична активність є однією із складових для повноцінного формування психо – емоційного стану. Тому, мабуть, і закладено природою бажання у дітей постійно бігати, стрибати, видиратися та скочуватися шкереберть.

Студія вокалу

3-6 років

Вокал — це один з найулюбленіших дітьми видів музичної діяльності. Співати — така сама наша потреба, як їсти, спати чи навіть дихати. Співати не лише приємно, але й дуже корисно для здоров’я дитини: вдосконалюється дихальна, серцево – судинна та ендокринна системи.

Черлідинг

6-9 років

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дівчинка з дитинства полюбила здоровий спосіб життя, активність і рух, росла здоровою і красивою, легко знаходила спільну мову з однолітками і не боялася публіки, то черлідинг – Ваш найкращий вибір.

Кікбоксинг

4-9 років

Кікбоксинг гармонійно поєднує в собі такі види єдиноборств як бокс, таеквондо, карате. Простота і доступність методик тренувань робить цей вид простим, ефективним і цікавим.

Карате

4-18 років

Карате — японське бойове мистецтво, що вчить мислити, аналізувати та діяти, вчить опановувати страх, гідно долати перешкоди та створювати гармонійні стосунки з оточуючим світом. Це система, що дає можливість вдосконалюватися, оздоровлюватися, розвивати силу, витривалість та гнучкість.

Бойовий гопак

4-9 років

Бойовий Гопак – це комплексна система гармонійного розвитку, засіб духовного та тілесного вишколу, що заснований на елементах воїнської культури січового братства, збережених у народних танцях і прадавніх традиціях запорозького козацтва.