Англійська мова

1-4 класи

Без регулярних занять втрачаються будь-які навички, особливо це стосується вивчення мов. Засвоєння граматики та цікавого лексичного матеріалу, читання творів мовою оригіналу, спілкування з носіями мови, перегляд й обговорення фільмів та освітніх програм англійською мовою.

English drama club

5-11 класи

Вивчити англійську для вільного спілкування можна легко у незвичайний спосіб! Рольові ігри, інсценізації уривків фільмів та мультиків, вивчення пісень і справжнє талант-шоу допоможуть учням розвинути пам’ять, вимову, комунікативні вміння, акторську майстерність, художнє мислення.

Французька мова

1-11 класи

Вивчення іноземної мови впливає на інтелектуальний розвиток дитини, її адаптацію у суспільстві та самореалізацію. Ігри, образотворче мистецтво, пісні та оповідання французькою допомагають розвивати її різнобічність, мотивувати уяву та бажання навчатись. Наше навчання зосереджується передусім на вмінні та бажанні спілкуватися.

Deutsch macht Spass

1-11 класи

Вивчити німецьку та ще й зробити це весело – цілком можливо! На заняттях учнів залучають до творчо-пізнавального процесу з перших хвилин. Викладання граматичного матеріалу поєднується з його опрацюванням у конкретних комунікативних ситуаціях, цікава інформація про культуру різних народів збагачує світогляд учнів та заохочує до дискусій.

EkoPolishLand

1-11 класи

Запрошуємо учнів вивчати польську мову! На дітей чекають: пригоди та квести на свіжому повітрі, рольові ігри, весела граматика, віртуальні подорожі Польщею, знайомство з культурою та звичаями. Ми використовуємо: сучасний комплексний підхід, інтенсивну мовну практику, нові та нестандартні способи вивчення мови, відео та аудіо матеріали.

Мислимо!

1-5 класи

Навчитись аналізувати, знаходити закономірності, систематизувати поняття і явища, узагальнювати і виділяти конкретне, робити умовиводи, розвинути математичну логіку допоможе вам гурток “Мислимо!”. Цікаві питання, жартівливі завдання, головоломки, ігри з моделювання, різноманітні логічні завдання сприятимуть розвитку математичних здібностей, мислення.

Основи користування ПК

1-4 класи

Сучасні учні легко справляються з комп’ютером – переглядають відео, “зависають” у соціальних мережах, грають on-line ігри чи завантажують потрібні файли. Та у світі технологій комп’ютер має бути не лише добрим другом, а й надійним помічником у навчанні та подальшій кар’єрі.

Основи ІТ

1-11 класи

Важко уявити наше сьогодення без використання персонального комп’ютера. Комп’ютер дав поштовх до розвитку цілої низки супутніх і, часом, малопов’язаних галузей, які ще тридцять років тому виглядали інакше або зовсім не існували.

Основи макіяжу

6-11 класи

Шановні красуні донечки та їх мамусі, запрошуємо вас у гурток краси! Щодня наші юні леді переглядають сотні варіантів макіяжів, які рекламують б’юті-блогери, проте, досить часто, це контент для суттєво старших панянок. Звідси перевантажене декоративною косметикою обличчя, занадто промальовані брови, тощо.

Скульптура

1-11 класи

Доторкнутись до мистецтва… Саме так! І не лише доторкнутись, а власними руками створити шедевр допоможе наш гурток. Справжня магія починається, коли у ваших руках слухняний пластилін чи глина перетворюється у квітку, яблуко, кота чи фантастичного Дракона або й щось абстрактне. І тільки вам відома його таємниця!

Студія живопису

1-11 класи

Студія Живопису відкриє для учнів чарівний світ мистецтва, познайомить з різними жанрами та видами, техніками, українським народним мистецтвом і традиційним мистецтвом інших країн. На наших заняттях ви опануєте навички класичного і сучасного живопису, дізнаєтесь, що таке класична і формальна композиція, навчитесь гармонійно поєднувати кольори.

Декоративно-ужиткове мистецтво

1-11 класи

З давніх-давен людина прагнула оточити себе красою і, навіть, здавалось би, прості побутові речі, такі як посуд чи подушка, намагалась перетворити на справжній витвір мистецтва. На заняттях гуртка учні ознайомляться з різними видами декоративно-ужиткового мистецтва, історією їх виникнення, технікою виконання: писанкарство.

Майстерня кулінарії

6-11 класи

Усі люблять смачно поїсти. А смачно і головне корисно готувати навчать у “Майстерні кулінарії”. Правила поведінки на кухні, первинна та термічна обробка продуктів, корисні й шкідливі продукти, особливості національної кухні і найпопулярніші страви світу, секрети приготування вишуканих десертів та проста і корисна їжа на щодень – усе це на нашій кухні!

Шахи

1-11 класи

Шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля. Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? На це є багато причин: у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; як і тіло, мозок все ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше; гра в шахи розвиває логічне мислення.

Карате

1-11 класи

Карате — японське бойове мистецтво, що вчить мислити, аналізувати та діяти, вчить опановувати страх, гідно долати перешкоди та створювати гармонійні стосунки з оточуючим світом. Це система, що дає можливість вдосконалюватися, оздоровлюватися, розвивати силу, витривалість та гнучкість. Наша програма органічно поєднує фізичну, психологічну, інтелектуальну, спортивну та патріотичну складові розвитку.

Йога

1-5 класи

Якщо ваша мета – гармонійний розвиток, зміцнення і розтяжка усіх груп м’язів, духовна рівновага, активізація творчих потоків свідомості, то йога – те, що вам потрібно! Завдяки заняттям йогою ви зможете краще оцінити можливості свого тіла, почнете його відчувати, зрозумієте себе, свої таланти та здібності. Йога розвиває не тільки тіло, а й розум!