Футбольний клуб

2,5-6 років

Футбольний клуб працює за іспанською методикою. Тренування відбуваються у цікавій, доступній для дітей формі. Основний акцент робиться як на фізичне виховання, так і на розвиток тактичних і технічних навичок. Діти навчаться вести і передавати м’яч, проводити результативні удари, вивчать захисні дії, такі як опіка, відбір один на один, розподіл зон у полі.

Студія сучасних танців

3-6 років

Сучасні танці об’єднують усі найпопулярніші стилі хореографії. Вони руйнують кордони, відображають всі ідеї і можливості танцюриста на сцені: джаз , хіп -хоп , модерн, спортивно – бальна хореографія , контемперарі, брейк- данс та інші.

English Club

3-6 років

Опановувати іноземну мову варто починати з дошкільного віку. Для цього лише потрібен правильний індивідуальний підхід до кожного. Наша методика спрямована на розвиток мовлення та слуху, а також всебічного розвитку дитини.

Шахи

4-6 років

Шахи – це одна з найбільш захоплюючих настільних ігор, цікава й дуже корисна для розвитку логіки. Саме тому починати навчання дітей грі у шахи потрібно якомога раніше. Шахи позитивно впливають на математичні здібності дітей, вчать малюків стежити за ходом своїх думок, вибудовувати стратегію.

Арт студія

3-6 років

Яскравий світ фарб, пластиліну та аплікації чекає ваших дітей у нашій творчій студії під керівництвом досвідченого педагога. Ми використовуємо різноманітні матеріали і техніки, що сприяють розвитку почуття форми, кольору і композиції, а також формують бажання творити і розуміти красу світу.

Карате

4-7 років

Карате — японське бойове мистецтво, що вчить мислити, аналізувати та діяти, вчить опановувати страх, гідно долати перешкоди та створювати гармонійні стосунки з оточуючим світом. Це система, що дає можливість вдосконалюватися, оздоровлюватися, розвивати силу, витривалість та гнучкість.

LEGO

3-6 років

Робота гуртка побудована на засадах — навчаємось через дію. За допомогою особливих конструкторів та унікальної методики дітки отримають насолоду від навчання та поринуть у світ неймовірних пригод з героями ЛЕГО.

Теніс

3-6 років

Великий теніс – це один з найбільш доступних і захоплюючих видів спорту для дітей. Для дитячого здоров’я такий вид спорту є надзвичайно корисний. За рік занять дитина може досягти колосальних успіхів! Зокрема, поліпшення і розвиток зору, концентрації уваги, швидкості реакції, спритності.